Střihy a vzorky rychle a přesně. Svěřte práci prémiovému cutteru

Papírové, elektronické nebo zatím žádné? Je jedno, jaké střihy máte. Jejich zpracování, stupňování do všech velikostí nebo přenesení do počítače nabízí tradiční textilní firma Dita, výrobní družstvo invalidů z Tábora. Minulý rok totiž do své dílny pořídila prémiový cutter 1825 CV od německé firmy Bullmer, která ho označuje za nejflexibilnější jednovrstvou řezačku. 


Dita cutter využívá pro střihy a stupňování vzorků výrobků svých dvou značek oblečení Little Angel® a Baridi wear®. „V současné době máme více než 3 500 výrobků, takže pro naši vývojářku už bylo nemyslitelné vše kreslit a střihat ručně,“ objasňuje zakoupení stroje textilní ředitelka Jana Šourková.

Dita si ovšem skvělé služby tohoto jednovrstvého cutteru nechce nechat pro sebe, a díky volné kapacitě nabízí jeho umění i dalším textilním firmám. Pokud potřebujete zpracovat střih, vystupňovat ho do velikostí, přenést papírový střih do počítače a vytisknout ho na papír, karton nebo plast, můžete tuto volnou kapacitu využít. Dita pracuje s programem AccuMark.

 

„Firma si může dodat jen vzorek, pokud střihy nemá, naše konstruktérka je udělá,” vysvětluje Jana Šourková. A pochvaluje si hlavně přesnost a rychlost, protože bez cutteru byla práce časově i fyzicky velmi náročná. Nyní je vše rychlé a jednoduché.

Tento druh cutteru se používá převážně v automobilové výrobě, a právě v oděvním průmyslu. Poradí si s tkanými i netkanými textiliemi, s podlahovinou, se syntetickými materiály, s potištěnou textilií, PVC a mnoha dalšími. Kvůli vysoké pořizovací ceně si ho ale menší textilní výrobci většinou nemohou dovolit.

Dita nabízí i následný střih výroby. A to na svém dalším cutteru, tentokrát vícevrstvém.

 

Máte pocit, že by i vám mohl PREMIUMCUT 1825 CV usnadnit práci?
Napište nebo zavolejte:

Ing. Jana Šourková
e-mail: sourkova@dita.cz 
tel.: 736 621 001