Ohýbání plechu

K ohýbání plechů využíváme CNC ohraňovací lis.
Ohýbání plechů využíváme při výrobě většiny našich výrobků, při výrobě skříní a šatních skříněk, nerezových stolů, dřezů a regálů. Kvalitní technologie ohýbání plechů je dnes v kovovýrobě neodmyslitelnou součástí. Volné kapacity ohýbání plechů využívají kooperující firmy.

Technologie ohýbání plechů
Ohýbání plechů, ohýbání plechových dílců, ohýbání výpalků, výstřižků a výlisků provádíme na cnc ohraňovacím lisu. Ohýbání plechů na ohraňovacích lisech je technologií ohýbání plechů, která nahrazuje ohýbání plechů na konvenčních ohýbačkách. Ohýbání plechů na ohraňovacích lisech je velmi přesné (0,2 mm), šetrné k materiálu (výrazně menší poškození kolem ohybových hran), a produktivní (dle velikosti a složitosti ohýbaného dílu až několik ohybů za minutu).


Možnosti ohýbání plechů

Ohýbání plechu a plechových dílů na CNC hydraulickém ohraňovacím lise LVD PPEB-EFL-135/3050-2600. Ohýbání plechů je omezeno možnostmi technologie.

Parametry:

  • maximální šířka ohýbaných dílů: 3000 mm

  • maximální ohraňovací síla (síla tlaku): 1350 kN

  • 6 programově ovládaných os

  • možnost automatického odměřování úhlů pomocí čidla

Software CADMAN-B umožňuje automatické naprogramování ohýbání dílů a přesné určení rozměrů rozvinutého tvaru ze 3D modelů.

Specializujeme se na výrobu vybavení obchodů, propagačních stojanů a různých nábytkových součástí. Máme zkušenosti s produkcí širokého spektra dílů včetně součástek pro automobilový průmysl.


Hledáte dodavatele ohýbání plechů? Potřebujete kvalitně ohýbat výpalky či výstřižky? Využijte našich volných kapacit.